';
side-area-logo

Ola + Łukasz || slow wedding

Polecane
Udostępnij
To historia pełna wzruszeń i dojrzałości. Mogą się przydać chusteczki :)
Folwark Ruchenka - idealne miejsce na slow wedding
Zacznijmy od tego, że Ruchenka to prawdziwa perełka dla tych, którzy stronią od przepychu, świecidełek i sztywnych ram weselnych. Jeżeli szukasz miejsca na wesele, w którym poczujesz się na maxa luźno - rezerwuj miejsce! Do mnie zadzwoń chwilę później ;p

Wracamy do tych, bez których nic by się nie wydarzyło. Ola i Łukasz. Nie wiem jak to robili, ale... do samej ceremonii mocno padało, a uśmiech z ich twarz nie zniknął ani na moment. Może to właśnie on rozproszył chmury i zaprosił cudowne słońce, które już do samego końca rozgrzewało atmosferę.

Mówili nie ma żadnych szans
To jak bardzo są w sobie zakochani tłumaczyć nie będę, bo to było widać i słychać i czuć. Na prawdę nie musiałem się wytężać, żeby uchwycić te wyjątkowe spojrzenia i gesty. Nie mogłem jednak napatrzyć się na moment, w którym jak zaczarowani w tańcu śpiewali razem z Sound'n'Grace. Mówili nie ma żadnych szans... nadzieja nie umiera!

Historia przypomina mi o tym, że zawsze jest pora i czas na to by zawalczyć o miłość i się nie poddawać. Mam nadzieję, że film wywoła u Ciebie emocje, które towarzyszyły mi i myślę wszystkim obecnym tam gościom.

Kamil