';
side-area-logo

Odnowienie przysięgi małżeńskiej – Kawkowo

Polecane
Udostępnij

Filmowiec ślubny i poślubny
Jestem w 7. niebie, kiedy mogę być świadkiem takich chwil jak ta. Ci co mnie znają lub obserwują wiedzą, że nie lubię powtarzać tych samych rzeczy lub wracać często do tych samych miejsc. Raczej jestem eksploratorem, szukam nowych doznań, inspiracji, sposobów na ekspresje uczuć, które obserwuje. W takim wypadku propozycja Michaliny i Łukasza, żebym niejako stał się ich filmowcem poślubnym była nie do odrzucenia! :-) Duet znany jako Jakubowski Foto będzie odnawiał swoją przysięgę!
 
Kawkowo - odnowienie przysięgi

Świętowanie z parą w dniu ślubu jest przepiękne i pełne radości i uwielbiam te momenty. Jest jednak coś szczególnego w celebrowaniu kolejnej rocznicy ślubu, kiedy jesteśmy dojrzalsi, mądrzejsi i silniejsi po wielu doświadczeniach (tych pięknych i tych trudniejszych). A już w ogólnie pięknie jest jeżeli zrobimy to w gronie przyjaciół w takim miejscu jak Kawkowo.

 
Czekałem na ten moment
I nie chodzi tu o same odnowienie, a raczej o szansę użycia utworu, w którym zakochałem się ogromnie. Utwór "Penny and Sparrow - Creature for your love" czekał na dysku przez ok 1,5 roku na odpowiednią okazję. Jego tekst, klimat i emocjonalność absolutnie do mnie trafiała. Pomimo wcześniejszych prób wykorzystania go w innych projektach to ciągle nie było "to". Aż przyszedł czas. Słowa wypowiedziane przez Michalinę i Łukasza były poruszające i głębokie. Mimo to chciałem, żeby to sam obraz i utwór opowiedziały tę historię. Do tego stopnia, że ogołociłem go również z kolorów o czym też marzyłem od dawna!
  Mnie wzrusza i porusza. A Ciebie?