';
side-area-logo

Polsko-włoski romantyczny ślub boho – Star Dadaj

Polecane
Udostępnij
Romantyczny ślub boho w gorących Włoszech?
  Świetny pomysł! Można jednak Włochy przenieść do Polski i też będzie pięknie! Tak też zrobili Żaneta i Stefano. Jedna z naurokliwszych par, z którymi miałem przyjemność świętować. Żaneta - no tylko popatrzcie na nią! Urokliwa, delikatna i piękna kobieta, która miała to ogromne szczęście poznać przystojnego, radosnego Sardyńczyka - Stefano. Oboje skradli moje serce, ich radość i uczucia tryskały we wszystkie strony. Nie było innej opcji - wchodzę do akcji!

Międzynarodowy ślub: Polsko - Włoski
  Mam ten przywilej filmować na wielu ślubach międzynarodowych. Uwielbiam obserwować mieszankę kultur i emocji, a każda narodowość ma ich inną paletę. Połączenie polsko-włoskie to moim zdaniem strzał w 10! (przynajmniej rodzin Żanety i Stefano) Ogień uczuć, energia, radość, wolność. Nic jednak nie wyróżniało się w tym dniu tak bardzo jak wzajemna miłość i szacunek, a widok trzymających się za ręce rodziców z Młodymi śpiewających im pieśń razem z całą sardyńską rodziną - bezcenny i absolutnie wzruszający. To jeden z bardzo nielicznych momentów, kiedy w czasie nagrań zanotowano u mnie nadwyżkę cieczy łzowej ;>

Stodoła w Star Dadaj - wesele w stylu BOHO
Nie ma co kryć - lubię takie klimaty! Kojarzy mi się z luzem i prostotą, a mi jako minimaliście to bardzo odpowiada. Przez lata doszedłem jednak do prostej prawdy, że o tym jaki jest klimat wesela w 99% decydują ludzie. Od tego czasu nie ma dla mnie znaczenia gdzie jadę, a szalenie ważne jest z kim!
Sesja w Starym Młynie - Pensjonat nad rozlewiskiem
Nie udało nam się zrobić sesji wideo w dniu ślubu, stąd propozycja podjechania do Starego Młynu w innym terminie. Tam kontynuowaliśmy naszą emocjonalną podróż przy okazji robiąc też zdjęcia. Efekt zobaczcie sami.
Mam nadzieję, że film ślubny Żanety i Stefano wyjaśni Wam to, co czym pisałem i zobrazuje to, czego nie da się opisać!