';
Dlaczego
Scenariusz
Zaplanowana improwizacja

Chwytam głównie naturalne momenty, ale czasami je aranżuje, co pozwala mi uzyskać wcześniej ustaloną wizję.

Burza mózgów
Szukam ciągle nowych pomysłów

Nie zostaję przy utartych schematach, ale też nie gonię za trendami. Każdy ślub jest inny, a moim jedynym schematem i trendem są Wasze uczucia.

Malowanie
Kolory w filmie mówią wiele

Każdy pojedynczy kadr jest kolorowany. Lubię delikatność i ciągle szukam nowych barw, żeby znaleźć też coś wyjątkowego dla Ciebie.

Czas
Długość szyta na miarę

Tworzę filmy, które są na tyle długie, żeby pokazać wszystko, co istotne w dniu ślubu, ale też na tyle krótkie, by często do nich wracać i z łatwością pokazywać znajomym.

Muzyka
Usłysz różnicę

W moim domu znajdziesz wiele instrumentów. Muzyka od dziecka była mi bardzo bliska dlatego jakość dźwięku i dobór muzyki w moich filmach ma ogromne znaczenie.

Sprzęt
Dobrane narzędzia

Wybieram minimalizm. Na ślub zabieram ze sobą niewielki plecak i głowę pełną inspiracji. Ten zestaw działa cuda!

O Mnie

Jak pracuję?

Cześć! Jestem Kamil.
Wielu myli mnie z introwertykiem, bo dużo obserwuję i wolę słuchać niż mówić. I choć to jedyne co mnie z nim łączy to bardzo przydaje mi się to w tym co robię. Opowiadając Waszą historię chcę się wsłuchać w to co mówicie, to jak na siebie patrzycie i generalnie w to kim jesteście. Chcę Was poznać, usłyszeć o tym, co Was kręci, co do siebie czujecie, a czego oczekujecie ode mnie. Między nami tworzy się więź, a w mojej głowie powoli rodzą się pomysły i tak naprawdę już na tym etapie powstaje Wasz wymarzony film. Aha. No i kocham ludzi, lubię adrenalinę i podróże, i jeszcze nie przekonałem się do kawy.

Nie mam ograniczeń terytorialnych. Pracuję w Polsce i poza jej granicami. Grafik na 2021 i 2022 mam już zamknięty.

Z przyjemnością poznam Waszą historię. Śmiało możecie się rozpisać wypełniając formularz kontaktowy do czego mocno zachęcam 🙂


Telefon: +48 533 728 000

E-mail: kontakt@cieszyoko.pl

NAPISZ DO MNIE!

RustykalnyBohoGlamourInnyJeszcze nie wiemy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyżej zamieszczonych danych osobowych w celu przedstawienia oferty na wykonanie usług filmowych.*

POLUB MNIE NA FB

i bądź na bieżąco!